Malowanie ścian w takim mieście jak Warszawa, wcale nie musi być drogie! Każdy dom, mieszkanie oraz biuro raz na kilka lat wymaga odświeżenia. W świeżo pomalowanych wnętrzach czujemy się znacznie bardziej komfortowo, a czystość ścian sprzyja zarówno efektywnej pracy, jak i regenerującemu odpoczynkowi. Jeśli ściany w twoim mieszkaniu, domu lub firmie wymagają odświeżenia, zgłoś się do nas – wykonamy prace remontowe szybko, dokładnie i tanio. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy działają na rynku warszawskim już od kilkunastu lat.

Profesjonalne malowanie – cennik

Naszą podstawową usługą jest malowanie ścian – cena malowania na biało to 9 zł/m2*, natomiast malowanie na kolor realizujemy w cenie 10 zł/m2. Malowanie odbywa się przy użyciu naszych własnych farb lub materiałów dostarczonych bezpośrednio przez klienta. Cennik oferowany przez naszą firmę stworzyliśmy na podstawie wnikliwej analizy cenników konkurencyjnych firm malarskich z Warszawy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Malujemy Biura to optymalny stosunek jakości do ceny. Nasz cennik usług malarskich obejmuje również pozostałe wykonywane przez nas czynności:

  • gruntowanie ścian – 3 zł/m2,

  • wymiana włącznika prądu – 10 zł,

  • odgrzybianie elewacji – 8 zł/m2,

  • malowanie elewacji – 38-58 zł/m2.

Zapewniamy możliwość uzyskania zupełnie darmowej wyceny prac malarskich, która jest niezobowiązująca dla klienta. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz nam, czego dokładnie oczekujesz. W ciągu 48 godzin wycenimy prace remontowe i skontaktujemy się z tobą w celu przekazania informacji o cenie oraz ustalenia dalszych kroków.

* wszystkie ceny zostały podane w wartości netto