Zaspokój swoją potrzebę zmiany

Każdy z nas potrzebuje zmian. To właśnie dlatego co roku bierzemy urlop i wyjeżdżamy na wakacje do innego regionu Polski lub obcego kraju – by zmienić otoczenie i na jakiś czas odciąć się od szarej codzienności. Po powrocie zawsze patrzymy na nasz dom nieco inaczej. Lubimy powroty i często powtarzamy, że „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Jednak po pewnym czasie znów się przyzwyczajamy i odczuwamy potrzebę zmiany – to zupełnie naturalne. Zmieniają się trendy w urządzaniu wnętrz, nam samym nudzą się dotychczasowe kolory, a ślady po małych rączkach dorastających już dzieci wciąż zdobią nasze ściany. Zapewnij sobie wakacje bez wyjeżdżania z domu i odmień całkowicie swoje wnętrze, korzystając z usług profesjonalnej firmy oferującej malowanie domów. Warszawa jest miejscem naszej działalności, lecz obsługujemy również okoliczne miasta.

Malowanie domu - Warszawa

Dom podczas malowania

Malowanie domów – Warszawa i okolice

Zajmujemy się malowaniem domów oraz mieszkań zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Działamy szybko i dokładnie – pracujemy w dogodnych dla ciebie godzinach, które ustalamy przed rozpoczęciem prac malarskich. Choć większości osób malowanie kojarzy się z wywróceniem domu do góry nogami, cechuje nas schludność – dbamy o to, by dokładnie zabezpieczyć wyposażenie wnętrza przed rozpoczęciem malowania, a po zakończeniu prac zawsze zostawiamy po sobie porządek. W naszej firmie pracują wyłącznie fachowcy mający kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu prac remontowych. Dzięki wieloletniej praktyce malowanie domów nie ma przed nami tajemnic, dlatego podejmujemy się nawet największych wyzwań.

Profesjonalne malowanie domów – dokładnie i terminowo

Świadczymy fachowe usługi malarskie obejmujące:

  • malowanie ścian na biało i kolorowo,

  • gruntowanie ścian,

  • wymianę wyłączników prądu,

  • odgrzybianie elewacji,

  • malowanie elewacji.

Do prac malarskich podchodzimy zawsze z odpowiednim przygotowaniem. W razie potrzeby proponujemy klientowi gruntowanie ścian umożliwiające profesjonalne przyszykowanie ściany do malowania, a także informujemy klienta, jeśli zachodzi konieczność odgrzybienia elewacji przed jej pomalowaniem. Zajmujemy się również łataniem dziur w ścianach oraz usuwaniem rys, nierówności i ubytków – czynności te przeprowadzamy wyłącznie przy użyciu fachowych narzędzi. Malowanie domów odbywa się zawsze terminowo, a przy tym dokładnie – szanujemy twój czas, dlatego zawsze ustalamy w pełni wykonalny termin realizacji zlecenia.

Zapewniamy możliwość uzyskania zupełnie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny prac malarskich. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i przedstaw nam zakres planowanych prac. Niezwłocznie zajmiemy się wyceną zlecenia, a po akceptacji naszej propozycji wspólnie zaplanujemy termin rozpoczęcia malowania.

Dom świeżo po odmalowaniu w Warszawie

Dom pomalowany