Pragniesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania? A może marzysz o nowoczesnym biurze urządzonym według najnowszych trendów? Chętnie pomożemy zrealizować twoje marzenie! Jesteśmy profesjonalną firmą malarską, która działa w branży już od kilkunastu lat. W tym czasie udało nam się zrealizować setki zleceń dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych z Warszawy i okolic. Jesteśmy w stanie dostosować czas pracy naszej ekipy do twoich potrzeb – pracujemy zarówno w dzień, jak i w nocy, w dni powszednie oraz w weekendy. Korzystając z usług malarskich naszej firmy, nie musisz zamykać biura na czas remontumalowanie ścian możemy przeprowadzić podczas godzin nocnych, a także w sobotę lub niedzielę.

Malarz malujący ścianę

Malowanie ścian – Warszawa i okolice

Oferujemy profesjonalne usługi malarskie, m.in. malowanie ścian. Warszawa jest siedzibą naszej firmy, lecz realizujemy również zlecenia w okolicznych miejscowościach. Malujemy ściany zarówno w małych, jak i dużych warszawskich firmach, dostosowując nasz czas do czasu pracy przedsiębiorstwa. Nie musisz wysyłać pracowników na przymusowy urlop z powodu remontu oraz odwoływać spotkań z klientami. Przeprowadzimy malowanie ścian w wyznaczonym wspólnie terminie, a przy tym dyskretnie i schludnie. Działamy szybko, a zarazem dokładnie. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dotrzymujemy terminów, oraz dbałość o najmniejsze detale. Twoje zadowolenie jest naszym największym sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, byś mógł cieszyć się pięknymi ścianami przez wiele kolejnych lat.

Jak przygotować ściany na wejście ekipy remontowej?

Tak naprawdę przed naszym przybyciem nie musisz robić niemal nic ze ścianami. Zajmiemy się ich naprawą, gruntowaniem oraz malowaniem. Zadbaj jednak o to, by zdjąć obrazy, lustra, plakaty i inne elementy wiszące, by ściany były w pełni odsłonięte. Warto również przesunąć meble, które zasłaniają ściany lub wynieść je do innego pokoju. Nie musisz jednak martwić się ich osłanianiem – ekipa remontowa zajmie się profesjonalnym zabezpieczeniem mebli, okien, framug, drzwi, podłóg i innych elementów, które mogłyby ulec zabrudzeniu lub uszkodzeniu. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczne taśmy oraz folie malarskie.

Gruntowanie ściany przez malarza

Malowanie ścian krok po kroku

Przed przystąpieniem do malowania dokładnie zabezpieczymy wyposażenie wnętrza za pomocą profesjonalnych materiałów ochronnych. W następnej kolejności zajmiemy się oceną stanu ścian, gdyż nie wszystkie ściany mogą być pomalowane bez przeprowadzenia dodatkowych napraw. Przygotujemy ściany do malowania, łatając dziury oraz usuwając rysy, ubytki i nierówności, a w razie potrzeby zajmiemy się także gruntowaniem ścian. Gruntowanie wymagane jest najczęściej w przypadku ścian w nowo powstałych budynkach, a także ścian w stanie deweloperskim oraz takich, w których odsłaniany jest tynk podczas usuwania poprzednich warstw kryjących. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni możemy rozpocząć malowanie ścian farbą dekoracyjną. Kolor ścian dobieramy wspólnie z klientem, kierując się najnowszymi trendami dekoratorskimi. Zaopatrujemy się w najlepszej jakości farby lub korzystamy z produktów dostarczonych przez klienta.

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, by uzyskać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę malowania ścian w twoim mieszkaniu lub biurze.